Nabízíme

Dárkový poukaz na hodinu hýčkání v našem salónu krásy na Praze 5 (Smíchov, Košíře). Darujte balíček relaxace a odpočinku. Dárkový poukaz objednávejte telefonicky nebo emailem. Poukaz Vám zašleme poštou, mailem, nebo si ho u nás vyzvednete osobně. Balíček obsahuje: kosmetické ošetření pleti a...
Dárkový poukaz na luxusní hýčkání v našem salónu krásy na Praze 5 (Smíchov, Košíře). Darujte balíček relaxace a odpočinku. Dárkový poukaz objednávejte telefonicky nebo emailem. Poukaz Vám zašleme poštou, mailem, nebo si ho u nás vyzvednete osobně. Balíček obsahuje procedury: čištění pleti,...
Nevíte, co přesně má vaše žena nebo kamarádka ráda? Darujte poukaz v určité hodnotě (hodnotu lze měnit dle dohody). Darujte malé wellness dle vlastního výběru.  Dárkový poukaz objednávejte telefonicky nebo emailem. Poukaz Vám zašleme poštou, mailem, nebo si ho u nás vyzvednete osobně.  
Nechcete jít na kosmetiku sami? Máte volný večer nebo odpoledne a máte chuť  ho strávit trochu jinak? Přemýšlíte kam jít s kamarádkou v Praze a nechce se vám do kavárny ani sedět doma? Přineste si lahvinku vašeho oblíbeného nápoje do našeho salónu krásy, přijďte ji vypít k nám,...

Kosmetické studio M+G

Malý útulný salón v Praze 5, kde se o vás postará profesionální kosmetička Magda Sádková s mnohaletou praxí. Nabízíme všechny klasické i méně časté kosmetické procedury a kosmetické poradenství. 

Kosmetické ošetření pleti a dekoltu

Kosmetické ošetření pleti zahrnuje povrchové čistění pleti včetně ošetření akné, úpravu obočí, obličejový peeling, masáž obličeje, dekoltu a šíje a pleťovou masku vhodnou pro váš typ pleti (mastná, suchá, citlivá pleť). Při pravidelné péči je výsledkem krásná, omlazená pleť. Zároveň vám poradíme jak o vaši pleť pečovat a jak si poradit s problematickou či citlivou pletí. 

Kosmetická masáž

Kosmetická masáž obličeje, šíje, krku a dekoltu zvyšuje účinnost aplikovaných produktů, navozuje stav relaxace a obnovení energie. Má zpevňující účinky a potlačuje prohlubování vrásek. 

Ošetření pleti galvanickou žehličkou

Galvanická žehlička je přístroj, který se používá při péči o pleť, napomáhá k intenzivnějšímu transportu aktivních látek do hlubších částí pokožky. Procedura galvanickou žehličkou vyhlazuje vrásky, příznivě ovlivňuje hydrataci pleti a čistí pleť. Výsledkem je celkové omlazení pokožky a hladká pleť. 

Trvalá na řasy

Aplikace trvalé na řasy vám umožní zvýraznit linii řas na 2-3 měsíce. Takto upravené řasy opticky zvětší vaše oči, trvalá má výrazný efekt prodloužení řas i u řas krátkých.

Barvení řas a obočí

Barvení řas a obočí má efekt prodloužení řas, vyhnete se tak lepení umělých řas a navíc se stálejším a přirozenějším efektem. Barva na řasy krásně zvýrazní vaše oči v případě světlých i tmavých řas.

Parafínové zábaly na ruce

Parafínová lázeň je jednou z nejstarších přírodních terapií, která kombinuje zdravotní a estetické účinky. Parafinové zábaly napomáhají k hloubkovému prohřátí, tím dochází k prokrvení rukou, uvolnění kloubů a úlevě při bolesti kloubů na rukou. Zároveň se dostavuje okamžitý kosmetický efekt - pokožka rukou je sametově hebká. Parafínový zábal rukou je většinou součástí kosmetického ošetření.

Depilace teplým voskem

Depilace nohou, třísel nebo obličeje. Výhodou depilace voskem je dlouhotrvající efekt, který vydrží dva až osm týdnů jelikož dochází k odstranění chloupku i s cibulkou. Při opakování depilace dochází k oslabení a zesvětlení chloupků.